- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Оранжев |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Карбонова стомана |
| Функции | Незалепващ слой |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Диаметър | 28 cm |