- -36,30 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 126 cm (50``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Тип процесор | Quad core |
| Видео приложения | Netflix, YouTube |
| Mirroring | Android |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| HDR технология | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Аудио технология | Dolby Atmos |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Wireless | Wi-Fi |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 54 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |