- -32,72 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 109 cm (43``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Тип процесор | Quad core |
| Видео приложения | Netflix, YouTube |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| HDR технология | HLG, HDR 10, Dolby Vision |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Аудио технология | Dolby Atmos, DTS Virtual: X |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Годишна енергийна консумация | 51 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Тегло без стойка | 9.35 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |