- -99,10 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 165 cm (65``) |
| Технология дисплей | QLED, Mini LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | HDR, QLED, Mini LED |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Google TV |
| Ключови характеристики | Mirroring, Гласов асистент, Гласови команди, Подсветка, Вграден Chromecast, Семейни настройки |
| Тип процесор | Dreamind Pro AI |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 144 Hz |
| HDR технология | HLG, HDR 10, HDR 10+, Dolby Vision |
| Технология на изображението | 4K Ultra HD |
| TV тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Аудио технология | Dolby Atmos, Dolby Audio |
| Мощност на вградените говорители | 70 W |
| Аудио система | 2.1 |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Видове портове | 1 x Jack 3.5 mm, 2 x RF, 2 x USB 2.0, 1 x Digital Optical Out, 3 x HDMI 2.1, 1 X Composite AV |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Електричесна консумация | 240 W |
| Консумирана енергия в режим готовност | 0.5 W |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Размери със стойка | 89.7 х 145.3 х 31.2 cm |
| Размери без стойка | 84.6 х 145.3 х 8.7 cm |
| Тегло със стойка | 24.3 Kg |
| Тегло без стойка | 23 Kg |
| Тегло бруто | 31.5 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел |
| VESA съвместимост | 400 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |