
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 165 cm (65``) |
| Технология дисплей | OLED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | webOS |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 144 Hz |
| HDR технология | HLG, HDR 10+, Dolby Vision |
| Мощност на вградените говорители | 40 W |
| Аудио система | 2.2 |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Видове портове | 1 x RJ-45, 4 x HDMI, 1 x S/PDIF, 2 x RF, 3 x USB 2.0, 1 x CI+ |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ax |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 95 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Размери със стойка | 1441 x 880 x 230 mm |
| Размери без стойка | 1441 x 826 x 45.1 mm |
| Размери на опаковката | 1600 x 950 x 200 mm |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка |
| VESA съвместимост | 300 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |