- -10,23 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Тенджера |
| Тип | С капак |
| Капацитет | 5.4 l |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 10.5 cm |
| Диаметър | 26 cm |
| Материал дръжка | Силикон, Алуминий |
| Материал | Стомана, Емайл, Гранит, Стъкло |
| Материал интериор | Гранит |
| Материал капак | Стъкло |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 26 cm |