- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип продукт | Тенджера |
| Тип | С капак |
| Капацитет | 9 l |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Брой слоеве основа | 3 |
| Височина | 19 cm |
| Диаметър | 24 cm |
| Дебелина | 3 mm |
| Материал дръжка | Инокс |
| Материал | Инокс |
| Материал интериор | Инокс |
| Материал капак | Термоустойчиво стъкло |