- -10,23 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Тенджера |
| Тип | С капак |
| Капацитет | 4.4 l |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген, Фурна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 10 cm |
| Диаметър | 24 cm |
| Материал дръжка | Алуминий |
| Материал | Алуминий, Мрамор, Стъкло |
| Материал интериор | Мрамор |
| Материал капак | Стъкло |
| Ширина | 24 cm |