- -17,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тенджера |
| Тип | С капак |
| Капацитет | 4.5 l |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген, Фурна |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка, Подходящ за фурна |
| Височина | 10.7 cm |
| Диаметър | 29 cm |
| Материал | Чугун |
| Материал интериор | Чугун |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 21.5 cm |