- -1,53 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Син |
| Тип продукт | Термочаша |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Предназначен за | Течности |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка |
| Височина | 13.6 cm |
| Ширина | 8.2 cm |
| Дължина | 8.2 cm |
| Тегло | 0.182 Kg |
| Капацитет | 0.340 l |