Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Пластмаса |
| Предназначен за | Течности, Твърда храна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 13 cm |
| Дължина | 11 cm |
| Капацитет | 0.780 l |