Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Инокс, Сив |
| Тип продукт | Термочаша |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Защита от разливане |
| Височина | 17.3 cm |
| Ширина | 8.1 cm |
| Дължина | 8.1 cm |
| Капацитет | 0.360 l |
| Гаранция | 60 месеца |