- -12,27 €
- Изчерпано

Тиганът Russell Hobbs RH02800EU7 е кухненски съд с диаметър от 28 см. Той е облицован с Metallic Marble покритие, което го прави устойчив на надраскване и драскотини, и му придава стилен вид.
Тиганът е съвместим с индукционни котлони и не съдържа вредни за здравето вещества като PFOA. Той е направен от алуминий, който осигурява равномерно разпределение на топлината и по-бързо готвене.
Тиганът е изключително лек, тежи само 1 килограм и има мека бакелитна дръжка, която го прави удобен и лесен за работа.
Той не може да се мие в съдомиялна машина.
Този тиган е подходящ за приготвяне на различни ястия като яйца, зеленчуци, месо и риба, като осигурява бързо и равномерно готвене без нужда от много мазнина.
- Материал: АлуминийПерсонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Тиганът Russell Hobbs RH02800EU7 е кухненски съд с диаметър от 28 см. Той е облицован с Metallic Marble покритие, което го прави устойчив на надраскване и драскотини, и му придава стилен вид.
Тиганът е съвместим с индукционни котлони и не съдържа вредни за здравето вещества като PFOA. Той е направен от алуминий, който осигурява равномерно разпределение на топлината и по-бързо готвене.
Тиганът е изключително лек, тежи само 1 килограм и има мека бакелитна дръжка, която го прави удобен и лесен за работа.
Той не може да се мие в съдомиялна машина.
Този тиган е подходящ за приготвяне на различни ястия като яйца, зеленчуци, месо и риба, като осигурява бързо и равномерно готвене без нужда от много мазнина.
- Материал: АлуминийТехническо описание
Тигани |
|
| Материал дръжка | Бакелит |
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Незалепващо покритие, Без PFOA, За приготвяне на храна, Готвене без мазнина, Лесно почистване, Дебело дъно, Ергономична дръжка, Многослоен корпус, Екологичен |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип готвене | Пържене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Универсален |
| Ширина | 28 cm |
| Дълбочина | 5.5 cm |
| Диаметър | 28 cm |