- -6,65 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тигани |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Незалепващо покритие |
| Форма | Квадратна |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | С отделения |
| Ширина | 19 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Дълбочина | 2.5 cm |