- -2,76 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тигани |
|
| Материал дръжка | Дърво |
| Цвят | Бежов |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Незалепващо покритие |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Универсален |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Дълбочина | 4 cm |