- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 700 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично изключване, Място за съхранение на кабела, Система против хлъзгане, Таймер, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Щипки за филии |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 9 |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 16.5 cm |
| Дължина | 27.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |