Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Жълт |
| Мощност | 1800 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Място за съхранение на кабела, Автоматично изскачане на хляба, Широки отвори, Защита против прегряване, Индикаторна светлина, Препичане на бейгъл |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 4 |
| Нива на изпичане | 7 |
| Височина | 18.8 cm |
| Ширина | 30.5 cm |
| Дължина | 23.3 cm |
| Тегло | 3.3 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |