- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Тип дисплей | LCD |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2400 W |
| Функции | Размразяване, Таймер, Защита против прегряване, Препичане на бейгъл |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 2 |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 42 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |