- -19,40 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Мощност | 930 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично изключване, Отмяна, Автоматично изскачане на хляба, Таймер, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 7 |
| Височина | 18.6 cm |
| Ширина | 26.4 cm |
| Дължина | 16.8 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Гаранция | 24 месеца |