- -8,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 850 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично изключване, Автоматично изскачане на хляба, Автоматично подравняване, Индикаторна светлина |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 7 |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 28 cm |