Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за почистване на лице |
|
| Цвят | Бял |
| Ключови характеристики | Увеличение до 5 пъти, Огледало |
| За | Жени |
| Тип продукт | Козметично огледало |
| Част от тялото | Лице, Очи, Устни, Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 20.4 cm |
| Ширина | 20.4 cm |
| Дължина | 7.8 cm |
| Тегло | 0.6 Kg |