- -8,63 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 80 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Автоматично засмукване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с подвижни дюзи |
| Вакуумиране | Сух |
| Функционалност | Ръчно, Автоматично |
| Времеви обхват | 6 - 15 секунди |
| Ленти за залепване | 30 cm |
| Височина | 4.6 cm, 4.6 cm |
| Ширина | 37.5 cm, 37.5 cm |
| Тегло | 0.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |