Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Прозрачен |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Контейнер за вакуумиране |
| Тип храна | Твърди |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с щипка |
| Захранване | Мрежово |
| Ленти за залепване | 15 cm |
| Тип консуматив | Торби |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 25 cm |