- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
С торбичките за вакуумиране Rosberg модел R51987 ще запазвате за по-дълго време различни видове хранителни продукти като риба, месо, зеленчуци, билки и плодове. Освен пресни продукти, ще имате възможност да вакуумирате и замразени хранителни продукти, така че да ги запазите за по-дълго време при съхранение в камерата на хладилника или фризера.
Съвместими с уред за вакуумиране Rosberg R51987A
- Размери: 15 x 25 смТехническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Прозрачен |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Контейнер за вакуумиране |
| Тип храна | Твърди |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с щипка |
| Ленти за залепване | 15 cm |
| Тип консуматив | Торби |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 15 cm |