- Нов продукт
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 100 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Защита против прегряване |
| Тип храна | Твърди |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с камера |
| Захранване | Мрежово |
| Тип | Мобилен |
| Вакуумиране | Сух |
| Функционалност | Автоматично |
| Височина | 5.3 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 37.2 cm |
| Тегло | 0.48 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |