Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Зелен |
| Функции | Регулируема височина, Защита от претоварване |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Настолен вентилатор |
| Материал | ABS |
| Мощност | 4.5 W |
| Степен скорости | 3 |
| Форма основа | Кръг |
| Височина | 36.5 cm |
| Ширина | 16.5 cm |
| Тегло | 0.423 Kg |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 24 месеца |