- -13,29 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Червен |
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Тегло | 1.7 Kg |
| Функции | Защита от прегряване, Термостат |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Гаранция | 24 месеца |