- -4,65 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 19.2 cm |
| Дължина | 13.7 cm |
| Тегло | 1.3 Kg |
| Функции | Дръжка за пренасяне, Индикаторна лампа, Керамична технология, Лятна вентилация, Регулируем стаен термостат, Функция против замръзване |
| Нива на мощност | 2 |
| Максимална мощност | 1800 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 55 м² |
| Гаранция | 24 месеца |