Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Цвят | Бял/Черен |
| Височина | 66 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Функции | Eco режим, Безопасност и защита от прегряване, Дистанционно управление, Защита от прегряване, Защита при падане, Керамичен нагревател, Нагревателен елемент PTC, Осцилация |
| Дизайн | Кула |
| Нива на мощност | 2 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W, 800 W |
| Използване за | Интериор |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Гаранция | 24 месеца |