- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
| Функции | LED Дисплей, LED осветление |
| Материал рафтове | Дърво |
| Нетен обем хладилник | 198 l |
| Брой рафтове хладилник | 9 |
| Включени аксесоари | Поставка за бутилки |
| Височина | 128.5 cm |
| Ширина | 49 cm |
| Дълбочина | 57.5 cm |
| Тегло | 50.01 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |