- -10,23 €
- Изчерпано

Уред за вертикално гладене Royalty Line
- Мощност: 1200W
- Капацитет резервоар: 260 мл
- Дебит на парата: 25-30г/мин
- Функция за заключване на парата
- Свалящ се резервоар за вода
- Материал на гладеща повърхност: Инокс
- Защита против капене
- Непрекъснато подаване на пара посредством електрическа помпа
- 7 отвора за пара
- Светлинен индикатор
- Защита от прегряване
- Комплектът включва пътна чантичка
- Дължина на кабел: 1.8 м
- Захранване: 220-240V
- Готовност на работа: 35 сек
- Размери: 27.2 х 15.3 х 11 см
- Тегло: 0.84 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Уред за вертикално гладене Royalty Line
- Мощност: 1200W
- Капацитет резервоар: 260 мл
- Дебит на парата: 25-30г/мин
- Функция за заключване на парата
- Свалящ се резервоар за вода
- Материал на гладеща повърхност: Инокс
- Защита против капене
- Непрекъснато подаване на пара посредством електрическа помпа
- 7 отвора за пара
- Светлинен индикатор
- Защита от прегряване
- Комплектът включва пътна чантичка
- Дължина на кабел: 1.8 м
- Захранване: 220-240V
- Готовност на работа: 35 сек
- Размери: 27.2 х 15.3 х 11 см
- Тегло: 0.84 кг
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Розов |
| Функции | Защита против прегряване, Бързо загряване, Индикатор за нивото на водата |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Вертикален |
| Степен скорости | 1 |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Количество пара (g/min) | 30 |
| Материал на гладещата повърхност | Инокс |
| Брой на отворите за пара | 7 |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 11.1 cm |
| Дължина | 15 cm |