- Χωρίς απόθεμα
Мощност на изсушаване до 300 ml/ден
Голям подвижен резервоар (600 мл)
Безшумната му работа позволява използването му във всеки момент
Идеален за помещения до 20 м2
Леко тегло и дръжка за удобно преместване от стая в стая.
Автоматично изключване при пълен резервоар, за да се избегне изтичането на вода и да се гарантира по-малко консумация на енергия.
Елегантен и изчистен дизайн
Лесен за употреба
Индикатор за включване и изключване.
Сигнална лампа за пълен резервоар
Тегло: 0,9 кг
Размери (ДхШxВ): 13,5см Х 10,5см Х 22см
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Мощност на изсушаване до 300 ml/ден
Голям подвижен резервоар (600 мл)
Безшумната му работа позволява използването му във всеки момент
Идеален за помещения до 20 м2
Леко тегло и дръжка за удобно преместване от стая в стая.
Автоматично изключване при пълен резервоар, за да се избегне изтичането на вода и да се гарантира по-малко консумация на енергия.
Елегантен и изчистен дизайн
Лесен за употреба
Индикатор за включване и изключване.
Сигнална лампа за пълен резервоар
Тегло: 0,9 кг
Размери (ДхШxВ): 13,5см Х 10,5см Х 22см
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 600 ml |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 20 m² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Επίπεδο θορύβου | 100 dB |
| Ικανότητα στεγνώματος | 300 ml |
| Χρήση | Σπιτικό |