- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση |
| Χρήση | Εξωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας με βάση |
| Υλικό | Χρώμιο |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Μέταλλο |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 52 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 40 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι, Μπαλκόνι |