- -30,72 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Ρύθμιση κατεύθυνσης, Τηλεκοντρόλ, Προστασία από υπερθέρμανση, Ιονισμός |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | Πλαστικό, ABS |
| Εξουσία | 60 W |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Υψος | 109 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Μήκος καλωδίου | 150 cm |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |