- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Ύγρανση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Aircooler |
| Υλικό | ABS |
| Εξουσία | 2000 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Βάση φόρμας | Τετράγωνο |
| Υψος | 60 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |