- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Ρύθμιση κατεύθυνσης, Τηλεκοντρόλ, Οθόνη LED, Λαβή μεταφοράς, Θερμόμετρο |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Εξυπνος | Ναι |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 30 W |
| Επίπεδο θορύβου | 25 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 12 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 12 h |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 49 m² |
| Υψος | 107 cm |
| Πλάτος | 17.1 cm |
| Μήκος | 17.1 cm |
| Βάρος | 4.2 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 месеца |