- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 36 W
- Τεχνολογία TurboWind™ για ισχυρή ροή αέρα
- Εμβέλεια ροής αέρα έως 30,5 μ.
- Κατάλληλο για υπνοδωμάτια
- Κατάλληλο για σαλόνια
- Κατάλληλο για ανοιχτούς χώρους
- Τεχνολογία HyperSilent™ για αθόρυβη λειτουργία
- Εξασφαλίζει χαμηλό επίπεδο θορύβου χωρίς βουητό και κροτάλισμα
- Κατάλληλο για ύπνο
- Κατάλληλο για εργασία και ξεκούραση
- Εξασφαλίζει ομοιόμορφη κυκλοφορία του αέρα
- Αυτόματη οριζόντια και κάθετη ταλάντωση
- Ρυθμιζόμενο ύψος
- Κομψό και κλασικό σχεδιασμό
- Συμπαγής σχεδιασμός
- Εύκολη αποσυναρμολόγηση για καθαρισμό
- Τηλεχειριστήριο
- Τύπος κινητήρα: χωρίς ψήκτρες
- Επίπεδο θορύβου: 20-25 dB σε χαμηλή ταχύτητα
- Χρονοδιακόπτης
- Διαστάσεις (Υ): 96-107 cm
- Διάμετρος πτερυγίων: 23 cm
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V / 50 Hz
- Χρώμα: Μαύρο
Λειτουργίες και ρυθμίσεις:
- 9 ταχύτητες ανεμιστήρα
- 3 λειτουργίες
- Τυπική λειτουργία
- Αυτόματη λειτουργία
- Λειτουργία turbo
Ταλάντωση και ροή αέρα:
- 3D ταλάντωση έως 120°
- Περιστροφή σε οριζόντια και κάθετη κατεύθυνση
- Μέγιστη ταχύτητα ροής αέρα: 8-8,2 μ/δευτ.
- Όγκος αέρα: 1868 μ3/ώρα
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Ρύθμιση κατεύθυνσης, Ρυθμιζόμενο ύψος, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Οθόνη LED, Προστασία από υπερφόρτωση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 36 W |
| Επίπεδο θορύβου | 20-25 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 9 |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 96-107 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 23 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |