- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

Ο εξαιρετικά αποδοτικός ανεμιστήρας της Camry CR 7329 έχει μέγιστη ισχύ 100 W.
Ο τρίποδος ανεμιστήρας της Camry CR 7329 έχει σταθερή βάση με τρία πόδια. Με γωνία κλίσης 250 μοιρών, ο ανεμιστήρας Camry CR 7329 καλύπτει μεγάλη επιφάνεια.
Εχει μεγάλη διάμετρο 40 cm, διαθέσιμες τρεις ταχύτητες που σας επιτρέπουν να ρυθμίσετε την ισχύ ψύξης.
- Ισχύς: 100W
- Μέγεθος: 98x98x119-132 cm
- Διάμετρος: 40 cm
- Σταθερή τρίποδη βάση (απομίμηση πεύκου)
- Γωνία κλίσης: 250 μοίρες (125 μοίρες αριστερά και 125 μοίρες δεξιά)
- Παροχή αέρα: 57 m3/min
- 3 ταχύτητες
- Ρυθμιζόμενο ύψος: 119-132 cm
- Σταθερή βάση
- Πλαστικό πτερύγιο
- Επίπεδο θορύβου: 63 dB
- Μεταλλικό σώμα
- Κομψή σχεδίαση LOFT
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 156 cm
- Τροφοδοσία: 220-240V ~ 50Hz
- Χρώμα: Μαύρο/Καφέ
- Βάρος: 6,8 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ο εξαιρετικά αποδοτικός ανεμιστήρας της Camry CR 7329 έχει μέγιστη ισχύ 100 W.
Ο τρίποδος ανεμιστήρας της Camry CR 7329 έχει σταθερή βάση με τρία πόδια. Με γωνία κλίσης 250 μοιρών, ο ανεμιστήρας Camry CR 7329 καλύπτει μεγάλη επιφάνεια.
Εχει μεγάλη διάμετρο 40 cm, διαθέσιμες τρεις ταχύτητες που σας επιτρέπουν να ρυθμίσετε την ισχύ ψύξης.
- Ισχύς: 100W
- Μέγεθος: 98x98x119-132 cm
- Διάμετρος: 40 cm
- Σταθερή τρίποδη βάση (απομίμηση πεύκου)
- Γωνία κλίσης: 250 μοίρες (125 μοίρες αριστερά και 125 μοίρες δεξιά)
- Παροχή αέρα: 57 m3/min
- 3 ταχύτητες
- Ρυθμιζόμενο ύψος: 119-132 cm
- Σταθερή βάση
- Πλαστικό πτερύγιο
- Επίπεδο θορύβου: 63 dB
- Μεταλλικό σώμα
- Κομψή σχεδίαση LOFT
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 156 cm
- Τροφοδοσία: 220-240V ~ 50Hz
- Χρώμα: Μαύρο/Καφέ
- Βάρος: 6,8 Kg
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Καφέ, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Ρύθμιση κατεύθυνσης, Ρυθμιζόμενο ύψος, Αναδιπλούμενο |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας με βάση |
| Υλικό | ABS, Ξύλο |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υψος | 132 cm |
| Πλάτος | 98 cm |
| Μήκος | 98 cm |
| Μήκος καλωδίου | 156 cm |
| Βάρος | 6.8 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |