- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προορίζεται για | Φρούτα, Λαχανικά, Εσπεριδοειδή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Σκουπιδοτενεκές, Λεπτό σουρωτήρι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Σύστημα ασφαλείας, Σύστημα κατά των διαρροών, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Υψος | 38.7 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 32.5 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Διάμετρος σωλήνα | 7.5 cm |