- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προορίζεται για | Φρούτα, Εσπεριδοειδή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αλαγή της φοράς περιστροφής, Προστασία από υπερθέρμανση, Φιλτράρισμα σπόρων |
| Εξουσία | 300 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 1.2 l |
| Όγκος του χώρου αποβλήτων | 0.2 l |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |