- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μέλι |
| Προορίζεται για | Φρούτα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Αλαγή της φοράς περιστροφής, Προστασία από υπερθέρμανση, Φιλτράρισμα σπόρων |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 40 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 1 l |
| Όγκος του χώρου αποβλήτων | 0.1 l |
| Υψος | 15 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.9 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |