- Χωρίς απόθεμα

Тип монтиране: Вграждане
Тип контролен панел Механичен
Материал: Термоустойчиво стъкло
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Цвят: Черен
Mаксимален въздушен поток: 325 м³/н
Ниво на шум: 64 dB; 58 dB
Мощност: 65 W
Нива на мощност: 2
Брой двигатели: 1
Енергиен клас Клас B
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас E
Годишна енергийна консумация: 27 kWh
Височина: 43 cm
Ширина: 60 cm
Ширина за вграждане : 60 cm
Дълбочина: 17.6 cm
Диаметър на вентилатора: 150 мм
Тегло: 7.3 Kg
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Тип монтиране: Вграждане
Тип контролен панел Механичен
Материал: Термоустойчиво стъкло
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Цвят: Черен
Mаксимален въздушен поток: 325 м³/н
Ниво на шум: 64 dB; 58 dB
Мощност: 65 W
Нива на мощност: 2
Брой двигатели: 1
Енергиен клас Клас B
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас E
Годишна енергийна консумация: 27 kWh
Височина: 43 cm
Ширина: 60 cm
Ширина за вграждане : 60 cm
Дълбочина: 17.6 cm
Диаметър на вентилатора: 150 мм
Тегло: 7.3 Kg
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 65 W |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 325 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί ανθεκτικό στη θερμότητα |
| Σχέδιο | Τηλεσκοπικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κλάση Β |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 27 kWh |
| Δυναμική απόδοση ροής | Κατηγορία Ε |
| Απόδοση φωτισμού | Κατηγορία Α |
| Αποδοτικότητα φίλτρου λίπους | Κατηγορία Α |
| Υψος | 43 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 17.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,2 μ |
| Ενσωματωμένο πλάτος | 60 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 150 mm |