- -23,01 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB, 53 dB, 50 dB |
| Λειτουργίες | Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία D |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 54 kWh |
| Πλάτος | 60 cm |