- Χωρίς απόθεμα

_3.png)
.png)
Цвят: Бял
Широчина: 60см
2 мотора
Метален филтър
Мощност 94 W (2x45 W-мотор + 1x4 W-LED крушка)
Капацитет на абсорбиране 268,7-380,8 m³/h
Годишна консумация на енергия 52,9 kWh
3 нива на абсорбция
Ниво на шум
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 94 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 380 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Από άνθρακα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Γυαλί ανθεκτικό στη θερμότητα |
| Σχέδιο | Συμβατικός |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Γ |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |