- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 140 kW |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Ελάχιστη ροή αέρα | 450 m³/n |
| Μέγιστη ροή αέρα | 650 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Γυαλί ανθεκτικό στη θερμότητα |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία D |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |