- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хлебопекарни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Καθυστερημένη έναρξη |
| Αριθμός προγραμμάτων | 20 |
| Τύπος προγράμματος | Βασική, Μαρμελάδα, Ψωμί ολικής αλέσεως, Γαλλικό ψωμί, Ζύμη, Επιδόρπιο, Ζυμαρικά, Γιαούρτι, Ζύμη πίτσας, Ρύζι |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Κουτάλι μέτρησης, Δοσομετρητής, Αξεσουάρ ζύμωσης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Βαθμός σκοτάδι | 3 |
| Αριθμός αναδευτήρων | 2 |
| Πλάτος | 31 cm |
| Μήκος | 29 cm |
| Βάθος | 29 cm |
| Βάρος | 4 Kg |