
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υψος | 117 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Βάθος | 24.4 cm |
| Βάρος | 4.1 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους, Βούρτσα ταπετσαρίας, Σταθμός ανεφοδιασμού |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Εξουσία | 550 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 23 kPa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 65 минути |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |