
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 106.9 cm |
| Πλάτος | 25.2 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Φίλτρο που πλένεται, Контрол панел върху ръкохватката, Λυχνία ένδειξης, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 26.6 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 400 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 13 kPa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 75 min |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |