- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 115 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Φωτισμός |
| Βάθος | 21.5 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 450 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 144 AW |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 82 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |