- -10,00 €

Όλα τα προϊόντα Dyson που προσφέρουμε είναι 100% γνήσια και ολοκαίνουργια, με πλήρη εγγύηση 24 μηνών. Παρέχουμε επίσης το δικαίωμα ελέγχου πριν από την πληρωμή, ώστε να βεβαιωθείτε προσωπικά για την αυθεντικότητα του προϊόντος και να πραγματοποιήσετε την αγορά σας με σιγουριά και αυτοπεποίθηση.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Όλα τα προϊόντα Dyson που προσφέρουμε είναι 100% γνήσια και ολοκαίνουργια, με πλήρη εγγύηση 24 μηνών. Παρέχουμε επίσης το δικαίωμα ελέγχου πριν από την πληρωμή, ώστε να βεβαιωθείτε προσωπικά για την αυθεντικότητα του προϊόντος και να πραγματοποιήσετε την αγορά σας με σιγουριά και αυτοπεποίθηση.
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μέλι, Μπλε |
| Υψος | 109.5 cm |
| Πλάτος | 27.9 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Λυχνία ένδειξης, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 24.4 cm |
| Βάρος | 3.81 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα, Ηλεκτρική σκούπα με φιλτράρισμα νερού |
| Τεχνολογία | По ъгли, Λειτουργία σφουγγαρίστρας |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 45 min |
| Χωρητικότητα | 530/760 ml |
| Εύρος εργασίας | 350 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |